Zapraszam na internetowy kurs medytacji.  Tematem kursu jest praktyka różnych typów medytacji: uważności (mindfulness), medytacji z mantrą, medytacji świadka oraz medytacji prowadzonych. Omawiam na nim podstawowe błędy w praktyce medytacji oraz zasady prawidłowej praktyki. Kurs jest dokładnym, pełnym zapisem ostatniej edycji kursu „na żywo”, przeprowadzonej w listopadzie 2020 roku. Obejmował on 6 dwugodzinnych spotkań online oraz praktyki medytacji prowadzonych. Spotykaliśmy się dwa razy w tygodniu wieczorami. Możesz przejść program kursu dokładnie w tym samym tempie (zalecane) lub dostosować tempo do własnych potrzeb. Kolejne edycje kursu „na żywo” są wstrzymane bezterminowo.

Uwaga! Koszt pełnego kursu jest dowolny! Jest to rewolucyjny sposób finansowania uczestnictwa, nieznany w innych miejscach. Początkowy dostęp do kursu kosztuje tylko 100 zł. Pozostałą część opłaty możesz wnieść już po przejściu całego programu, zgodnie z własną oceną jego wartości.

Oczywiście „na rynku” istnieje wiele innych modeli finansowania. Obrazek poniżej przedstawia standardowy model rynkowy w zakresie kursów medytacji mindfulness w jednym z ośrodków.

Aby wykupić dostęp, wpłać 100 zł opłaty dostępowej przez PayPal, korzystając ze swojego konta w PayPal lub z karty debetowej (lub kredytowej). PayPal jest światowym liderem w płatnościach internetowych i transakcje przy użyciu karty są w nim w pełni bezpieczne. Aby dokonać opłaty, kliknij w poniższy przyciski „Kup teraz”. Po przeniesieniu na stronę PayPal postępuj zgodnie z instrukcjami. Pamiętaj koniecznie, by wpisać swój adres e-mail w odpowiednie pole na PayPal jeżeli wybierzesz płatność kartą. Po dokonaniu rezerwacji, w ciągu 24 godzin otrzymasz pełen dostęp do kursu.UWAGA! Jeżeli mimo wszystko nie chcesz korzystać z usługi PayPal, możesz wpłacić 100 zł na konto bankowe zwykłym przelewem. Wypełnij formularz poniżej, to otrzymasz numer konta z autorespondera (Sprawdź wiadomości także w folderze SPAM).

Pozdrawiam!
Adam Bytof

     


    Adres niepublicznej strony uczestników kursu: https://adamb.pl/kurs-medytacji-2020-11-strona-kursowa/