Jeżeli chcesz otrzymać dostęp do moich książek w formacie PDF na temat świadomych snów, zapisz się na Newsletter i uzyskaj natychmiastowy dostęp. W każdej chwili możesz się z niego wypisać, korzystając z linku zarządzania swoją subskrypcją.

Wpisując swój adres mailowy otrzymasz dostęp do książek: “ONEIRONAUTYKA – Sztuka Świadomego Snu” (Warszawa 1996) oraz “JASNOŚĆ – Podręcznik świadomego śnienia i medytacji” (Warszawa 2001). Dodatkowo otrzymasz także dostęp do nagrań oraz niepublicznych filmów wideo na YouTube.

Wpisz poniżej swój adres e-mail, zaznacz akceptację polityki prywatności i wciśnij przycisk “Subskrybuj”. Następnie zaloguj się w ciągu 15 minut do swojej skrzynki i potwierdź swoją subskrypcję, klikając w link, który otrzymasz. Tylko wtedy zyskasz pełny dostęp do książek, nagrań i filmów i hasło.

Zapisz się na newsletter!

Jeżeli nie otrzymasz wiadomości powitalnej w ciągu 15 minut, zapisz się jeszcze raz, być może wpisany adres e-mailowy był błędny. Sprawdź również w folderach “SPAM” lub “Śmieci” ew. “Inne”.

Jeżeli hasło się zmieni, nowe hasło otrzymasz w kolejnym newsletterze.

Po zapisaniu się na newsletter sprawdzaj również na swojej skrzynce foldery typu: “SPAM” lub “Śmieci” ew. “Inne”. Część serwerów pocztowych tam kieruje Newslettery.