Nagrania medytacji prowadzonych i hipnozy wpływające na podświadomość, w których użyte jest Twoje imię to potężne narzędzie zmiany. Twój mózg i Twoja podświadomość o wiele głębiej przyjmuje pozytywne sugestie, które słyszy na nagraniu, jeżeli towarzyszy im Twoje imię. Wszyscy użytkownicy tych nagrań podkreślają wrażenie bardziej osobistego odbioru pozytywnych sugestii. W ten sposób stają się one bardziej skuteczne!

Wiele nagrań z kanału „AdamB -Medytacje” na YouTube możesz zamówić dla siebie (lub kogoś innego, np. w prezencie) z wstawionym (zmiksowanym) w treść nagrania imieniem. Listę nagrań znajdziesz poniżej. Zastanów się jakie imię, w jakiej formie (w mianowniku czy w wołaczu – możesz wybrać tylko jedną formę imienia)  chcesz słyszeć w treści nagrania. Każde nagranie personalizowane kosztuje 50 zł. Możesz zamówić od razu kilka nagrań, wpłacając odpowiednią wielokrotność 50 zł, np. za 2 nagrania – 100 zł, za trzy nagrania  – 150 zł itd. (Uwaga! Nie stosuję rabatów za „hurtowe zamówienia”, ponieważ i tak spędzam tyle samo czasu przy przygotowaniu każdego nagrania z osobna).

Każdego z powyższych nagrań, w wersji niepersonalizowanej (bez imienia), możesz posłuchać na kanale AdamB – Medytacje, korzystając z tej Playlisty.

Aby zamówić nagrania teraz zaznacz wśród tytułów nagrań poniżej (kolejność alfabetyczna) te, które chcesz kupić, wpisz w odpowiednich polach swoje imię i nazwiskoadres mailowy oraz imię, które mam wkleić w nagrania. Następnie kliknij zielony przycisk „Wyślij”.
W odpowiedzi (w ciągu minuty lub dwóch) otrzymasz numer konta i dalsze informacje na swoją skrzynkę mailową.

UWAGA! Zamówienia nie opłacone w ciagu 48 godzin będą anulowane.

Realizacja Twojego zamówienia (nagranie imienia i wmiksowanie go do nagrania) zajmie mi ok. dwóch dni roboczych od chwili wpłynięcia przelewu na konto.