Nagrania medytacji prowadzonych i hipnozy wpływające na podświadomość, w których użyte jest Twoje imię to potężne narzędzie zmiany. Twój mózg i Twoja podświadomość o wiele głębiej przyjmuje pozytywne sugestie, które słyszy na nagraniu, jeżeli towarzyszy im Twoje imię. Wszyscy użytkownicy tych nagrań podkreślają wrażenie bardziej osobistego odbioru pozytywnych sugestii. W ten sposób stają się one bardziej skuteczne!

Wiele nagrań z kanału „AdamB -Medytacje” na YouTube możesz zamówić dla siebie (lub kogoś innego, np. w prezencie) z wstawionym (zmiksowanym) w treść nagrania imieniem. Listę nagrań znajdziesz poniżej. Zastanów się jakie imię, w jakiej formie (w mianowniku czy w wołaczu – możesz wybrać tylko jedną formę imienia)  chcesz słyszeć w treści nagrania. Każde nagranie personalizowane kosztuje 30 zł. Możesz zamówić od razu kilka nagrań, wpłacając odpowiednią wielokrotność 30 zł, np. za 2 nagrania – 60 zł, za trzy nagrania  – 90 zł itd. (Uwaga! Nie stosuję rabatów za „hurtowe zamówienia”, ponieważ i tak spędzam tyle samo czasu przy przygotowaniu każdego nagrania z osobna).

Lista nagrań do personalizacji:

Antystres 3
Energia Pola Świadomości 01
Energia Pola Świadomości 02
Energia Pola Świadomości 02 – 37 minut
Energia Pola Świadomości 05
Energia Serca
Inteligencja finansowa
Intencja w Polu Świadomości
Koncentracja i pamięć
Magiczne Jezioro (dla Pań)
Magiczne Jezioro (dla Panów)
Medytacja Jestem

Mindfulness – Oddychanie
Pamięć snów
Pantera (dla Pań)
Pantera (dla Panów)
Post w odchudzaniu
Stabilizator diety
Świadome śnienie 02 – Czy teraz śnisz?
Światło istnienia
Totalne odprężenie
Uwolnij się od słodyczy
Wewnętrzny uzdrowiciel
Wodospad 2021

Źródło Energii Uzdrawiania
Zakończenie związku
Regeneracja po treningu
Regeneracja po treningu – wersja 33 minuty
Zredukuj spożycie alkoholu
Motywacja do ćwiczeń
Odchudzanie bez diety
Rozwiń swoją intuicję

Każdego z powyższych nagrań, w wersji niepersonalizowanej (bez imienia), możesz posłuchać na kanale AdamB – Medytacje, korzystając z tej Playlisty.

Jeżeli chcesz zamówić nagranie teraz wypełnij poniższy formularz. Wpisz tytuł nagrania i formę imienia w odpowiednich polach. W odpowiedzi otrzymasz numer konta i dalsze informacje. Realizacja Twojego zamówienia zajmie mi ok. dwóch dni roboczych od chwili wpłynięcia przelewu na konto.

    Imię i nazwisko (wymagane)

    Adres email (wymagane)

    Tytuł zamawianego nagrania lub nagrań

    Imię użytkownika (jedno imię) użyte do personalizacji nagrania lub nagrań.