Możesz teraz zamówić dowolną ilość nagrań opublikowanych na YouTube w postaci plików mp3 do ściągnięcia na swój komputer, tablet, telefon itp. Na nagraniach nie ma żadnych dodatkowych wstępów ani reklam. Są to czyste nagrania medytacji prowadzonych i hipnozy. Po ściągnięciu i zapisaniu ich na swoim sprzęcie, możesz ich słuchać w dowolnym miejscu, nawet bez zasięgu sieci internetowej. Każde nagranie kosztuje 20 zł. W ten sposób wspierasz mnie, jako twórcę nagrań oraz rozwój mojego kanału na YouTube. Dziękuję!  🙏  🙂
UWAGA!  Te nagrania NIE są personalizowane, czyli nie ma w nich Twojego imienia. Jeżeli chcesz zamówić nagranie z imieniem kliknij w ten link.

Po zaznaczeniu tych nagrań, które chcesz zamówić, wyślij formularz zamówienia i sprawdź swoją skrzynkę mailową. Otrzymasz tam numer konta lub adres na PayPalu na który możesz wpłacić należność za nagrania (za jedno nagranie – 20 zł, za dwa – 40 zł, za trzy – 60 zł itd.). W ciągu kilku godzin od chwili wpłynięcia przelewu (maksymalnie 24 godzin) otrzymasz linki do opłaconych nagrań.

UWAGA! Zamówienia nie opłacone w ciagu 48 godzin będą anulowane.

Lista nagrań

Wypełnij formularz wpisując swoje imię i nazwisko oraz adres mailowy, a później zaznacz przy tytułach te nagrania, które chcesz zamówić, następnie kliknij przycisk „Wyślij” i sprawdź swoją skrzynkę mailową.
Tytuły nagrań umieszczone są w kolejności alfabetycznej.