Świadome śnienie jest jednym z najbardziej niezwykłych doświadczeń zmienionego stanu świadomości, dostępnych bez konieczności używania substancji psychoaktywnych. To niezwykłe, ekstatyczne wręcz doświadczenie, łączące się z doświadczeniem niesamowitej wolności, niesie ze sobą szereg możliwości komunikacji z podświadomością, które niedostępne są w innych technikach (medytacja, wizualizacja, trans itp.).

Zapraszam serdecznie na trzytygodniowy trening online. Poświęcony będzie on praktyce świadomego śnienia, mindfulness (uważnej, nieoceniającej obecności) oraz doświadczeniom hipnagogicznym. Zagadnienia te są wobec siebie komplementarne, doskonale się uzupełniają i wzbogacają. Trening będzie obejmował spotkania online, więc możesz uczestniczyć w nim z każdego miejsca na świecie. Potrzebujesz tylko zasięgu sieci. Spotykać się będziemy we wtorki i piątki o godz. 20.00

Tu możesz obejrzeć ciekawy film o świadomym śnieniu: https://www.youtube.com/watch?v=lPbkJ_p8-4I
Film o potencjale świadomych snów: https://youtu.be/_5bBun5en-A

Spotykać będziemy się na webinarowej platformie Zoom, którą można zainstalować (bardzo maleńki i łatwy w instalacji program) na każdym sprzęcie. (https://zoom.us/download#client_4meeting). Spotkania obejmują:

  • 6 wieczornych sesji o godz. 20.00 (w sumie ok 15 godzin)
  • 1-2 krótkie sesje poranne (sobota i niedziela)
  • ćwiczenia domowe z nagraniami transowymi
  • nagrania personalizowane (z Twoim imieniem w treści)

Pomiędzy sesjami będą do wykonania ćwiczenia w ciągu dnia oraz ćwiczenia z nagraniami transowymi (audio). Wszystkie spotkania online są nagrywane, a linki do zapisu spotkań rozsyłane są do uczestników treningu zaraz po zakończeniu spotkania. Jeżeli zatem, ktoś nie może uczestniczyć w spotkaniu online, bo np. coś mu wypadło, może je obejrzeć już godzinę później, lub w dowolnym czasie. Nic zatem nikomu nie umknie. Nagrania wideo są kasowane 30 dni po zakończeniu kursu.

Na każdym spotkaniu uczestnicy mogą zabrać głos, zadać pytanie, podzielić się swoim doświadczeniem itp. Trening jest w pełni interaktywny. Zajmiemy się na nim najbardziej skutecznymi technikami wywoływania świadomego śnienia, rozwoju intuicji, technikami medytacyjnymi oraz praktyką mindfulness. Jest to intensywna praktyka dla osób poważnie zainteresowanych.

Poniżej znajdziesz zrzuty ekranu osób polecających ten kurs na facebookowej grupie „Świadome sny, OBE, hipnagogia, trans”:

 

 

Trening rozpocznie się:

4 czerwca 2024 (wtorek) godz. 20.00

Kolejne spotkania: 7, 11, 14, 18, 21 czerwca 2024

Koszt treningu – 599 zł

Ilość miejsc jest ograniczona i zapisy zostaną wstrzymane po wyczerpaniu miejsc.
Kurs będzie odbywał się na platformie telekonferencyjnej Zoom. Aby móc uczestniczyć w zajęciach trzeba zainstalować sobie (instalacja jest dziecinnie łatwa) na komputerze maleńki program Zoom Client for Meetings: https://zoom.us/download#client_4meeting Wersja na smartfon lub tablet w Google Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=us.zoom.videomeetings)

Aby zarezerwować miejsce wypełnij formularz poniżej i kliknij przycisk „Wyślij”. W ciągu paru minut otrzymasz z autorespondera potwierdzenie zgłoszenia. (UWAGA! Sprawdź wiadomości także w folderze SPAM lub INNE na swojej skrzynce). Jeżeli w ciągu paru minut nie będzie odpowiedzi, wyślij zgłoszenie jeszcze raz. W ciągu 24 godzin otrzymasz ode mnie dalsze informacje.

Pozdrawiam!
Adam Bytof