Świadome śnienie jest jednym z najbardziej niezwykłych doświadczeń zmienionego stanu świadomości, dostępnych bez konieczności używania substancji psychoaktywnych. To niezwykłe, ekstatyczne wręcz doświadczenie, łączące się z doświadczeniem niesamowitej wolności, niesie ze sobą szereg możliwości komunikacji z podświadomością, które niedostępne są w innych technikach (medytacja, wizualizacja, trans itp.).

Tu możesz obejrzeć ciekawy film o świadomym śnieniu: https://youtu.be/lPbkJ_p8-4I
Film o potencjale świadomych snów: https://youtu.be/_5bBun5en-A
O świadomych snach w TVP: https://adambytof.pl/o-swiadomych-snach-w-tvp/

Przedstawiam Ci sześciodniowy kurs, poświęcony praktyce świadomego śnienia, mindfulness (uważnej, nieoceniającej obecności) i technikom rozwoju intuicji. Zagadnienia te są wobec siebie komplementarne, doskonale się uzupełniają i wzbogacają.

Kurs obejmuje:

  • 6 wieczornych sesji o godz. 20.00 (ok. dwóch godzin)
  • 3 krótkie sesje porannej przerwy we śnie ok. godz. 5.00 (na 15-20 minut)
  • 7 nagrań transowych
  • 4 nagrania personalizowane

Cały kurs jest pełnym zapisem ostatniej edycji „na żywo” (kolejne edycje nie są przewidziane).

Pomiędzy sesjami codziennie są do wykonania ćwiczenia w ciągu dnia oraz ćwiczenia z nagraniami transowymi (audio).

Uwaga! Koszt kursu jest dowolny! Jest to rewolucyjny sposób finansowania, nieznany w innych miejscach. Opłata wstępna, umożliwiająca dostęp do kursu oraz nagrania personalizowane (z Twoim imieniem) wynosi 100 zł. Pozostałą część opłaty możesz wnieść już po kursie, zgodnie z własną oceną jego wartości.

Aby wykupić dostęp do kursu wpłać 100 zł przez PayPal, korzystając ze swojego konta w PayPal lub z karty debetowej (lub kredytowej). PayPal jest światowym liderem w płatnościach internetowych i transakcje przy użyciu karty są w nim w pełni bezpieczne. Aby dokonać opłaty, kliknij w poniższy przyciski „Kup teraz”. Po przeniesieniu na stronę PayPal postępuj zgodnie z instrukcjami. Pamiętaj koniecznie, by wpisać swój adres e-mail w odpowiednie pole na PayPal jeżeli wybierzesz płatność kartą.  W ciągu 24 godzin otrzymasz dostęp do kursu oraz swoje nagrania personalizowane.UWAGA! Jeżeli mimo wszystko nie chcesz korzystać z usługi PayPal, możesz wpłacić 100 zł na konto bankowe zwykłym przelewem. Wypełnij formularz poniżej, to otrzymasz numer konta.

     


    Strona dla uczestników kursu (wymagane hasło)