Na tej stronie możesz skomponować specjalną, spersonalizowaną medytację afirmacyjną dla siebie lub kogoś innego (np. swojego klienta w procesie terapii, coachingu, konsultacji itp.). Przykładem takiego nagrania jest popularna na YouTube medytacja – Afirmacje sukcesu. Wystarczy tylko wybrać określone sugestie-afirmacje spośród zaproponowanych (zaznaczając je w formularzu) lub wpisać swoje własne, a ja (Adam Bytof) nagram je dla Ciebie. Po wysłaniu zamówienia, w ciągu dwóch dni roboczych, otrzymasz link do swojego nagrania, które ściągniesz sobie na komputer, tablet lub telefon.

Medytacja afirmacyjna polega na programowaniu podświadomości w stanie granicznym pomiędzy snem i czuwaniem (hipnagogicznym). Składa się z dwóch, przeplatających się etapów. Skupienia i poddania. W czasie głębokiej relaksacji, gdy krytyczno-racjonalny umysł jest mało aktywny, pozytywne sugestie lepiej trafiają do podświadomości. Praktyka zatem polega na słuchaniu tego typu nagrań w czasie porannej lub popołudniowej „drzemki”. Każda medytacja domyślnie poprzedzona jest wstępem, ale można go w zamówieniu pominąć, by np. „zapętlić” sobie medytację i słuchać jej przez dłuższy czas.

Jedna seria sugestii-afirmacji zajmuje od 3 do 6 minut i powtarza się parokrotnie. Pomiędzy seriami nagrana jest tylko muzyka, aby dać Ci czas na pracę wyobraźni, pogłębienie skupienia (transu) i reakcję podświadomości. Po paru minutach czasu tylko z muzyką, pojawia się seria wybranych przez Ciebie sugestii-afirmacji kolejny raz.

Umysł może reagować na sugestie w różny sposób:

 1. Możesz świadomie słuchać sugestii i wyobrażać sobie ich realizację (wizualizując) – skupienie.
 2. Możesz świadomie powtarzać sugestie w pierwszej osobie, wzbudzając w sobie głęboką wiarę i przekonanie. Na przykład po usłyszeniu sugestii „w twoim ciele zachodzi teraz procesu uzdrawiania” powtórzyć „tak, w moim ciele zachodzi teraz proces uzdrawiania” – skupienie.
 3. Możesz doświadczyć pojawiających się wątpliwości lub krytyki ze strony racjonalno-krytycznego umysłu. Zaakceptuj te myśli, powiedz sobie „to tylko myśli tej części mojego umysłu” i zignoruj, puść je, odwróć od nich uwagę.
 4. Możesz doświadczyć zbliżenia się do snu i odpłynięcia uwagą w myślenie o przyszłości lub przeszłości, które nie ma związku z medytacją. Gdy to zauważysz, zaakceptuj to i powróć do „tu i teraz” – poddanie.
 5. Możesz pozostawać w ciszy, biernie słuchając sugestii, „nasiąkając” nimi w poczuciu pełnej akceptacji – poddanie.

Powyższe reakcje mogą następować osobno, lub mieszać się ze sobą w różny sposób. Tak czy inaczej podświadomość, przy regularnej praktyce, będzie tworzyć nowe połączenia neuronowe, nowe przekonania i doświadczenia.

Poniżej znajdziesz propozycje sugestii-afirmacji, z których możesz wybrać od 10 do 15 zdań afirmacyjnych, w kontekście podświadomej zmiany, na której Ci zależy. Jeżeli wybierzesz więcej niż 15 zdań, nagranych zostanie tylko pierwszych 15. Skup się zatem na jednym problemie lub temacie. Wystarczy zaznaczyć te zdania w formularzu. W polu „Własne propozycje” możesz wpisać także swoje własne sugestie, które dla Ciebie nagram. Pamiętaj jednak by suma wszystkich sugestii-afirmacji nie przekraczała 15.

W polu „Imię użytkownika” wpisz imię osoby, która będzie słuchać medytacji w formie, która najbardziej Ci odpowiada (mianownik, czy dopełniacz, zdrobnienie itp.) np. Marek, Marku lub Mareczku (możesz wpisać tylko jedną formę). Możesz także pominąć wstęp-instrukcję w medytacji (ok. 10 min.), jeżeli chcesz słyszeć tylko same sugestie-afirmacje. Wtedy pojawia się one na nagraniu wcześniej (po ok. minucie) i będą powtórzone więcej razy. Nagranie trwa od 31 do 35 minut w zależności od długości zdań.

Więcej o tworzeniu własnej medytacji afirmacyjnej z „Fabryki Medytacji” mówię na krótkim wideo na YouTube.

Po wypełnieniu formularza i wysłaniu go (wciśnij przycisk wyślij), w ciągu 5 minut z autorespondera otrzymasz numer konta do wpłaty 50 zł (cena medytacji), a link do swojej medytacji otrzymasz w ciągu dwóch dni roboczych od dnia zaksięgowania wpłaty na koncie. Jeżeli w ciągu 5 minut nie otrzymasz odpowiedzi, to znaczy, że prawdopodobnie źle został wypełniony adres mailowy i musisz wysłać zamówienie jeszcze raz, uważnie i prawidłowo wpisując swój adres mailowy.

UWAGA! Zamówienia nie opłacone w ciagu 48 godzin będą anulowane.

  Czy chcesz na początku medytacji 10-minutowe wprowadzenie?

  Wybierz sugestie-afirmacje do swojego nagrania (od 10 do 15 zdań)

  Wpisz (opcjonalnie) własne propozycje sugestii-afirmacji do swojego nagrania

  Wpisz imię użytkownika nagrania

  Po wysłaniu zamówienie sprawdź swojego maila.