Zapraszam na warsztat poświęcony najskuteczniejszym sposobom wpływania na swoją podświadomość i metodom aktywowania niezwykle skutecznych zasobów umysłu w stanach transowych i medytacyjnych.

W historii mnóstwo jest doniesień o nadzwyczajnych możliwościach wpływania na własne ciało i doświadczaną rzeczywistość w zmienionych stanach świadomości: podczas kontemplacji, modlitwy, medytacji, w stanach samadhi, w głębokim transie itp. W ludziach (szamanach, joginach) budzą się zdolności samouzdrawiania, nadzwyczajne zdolności percepcyjne, zdolności wpływania na innych, uzdrawiania, a nawet wpływania na materię nieożywioną. Te same techniki mogą służyć do przemiany własnej podświadomości i budzenia siły woli, motywacji do działania, powrotu do zdrowia, utrzymania sprawności mózgu, tworzenia sukcesu zawodowego i osobistego, osiągania głębokiej relaksacji i regeneracji itp.

Dziś, dzięki odkryciom neuronauki oraz nowoczesnej, transpersonalnej psychologii i fizyki kwantowej, możemy na nowo zinterpretować i zrozumieć mechanizmy rządzące takimi zjawiskami. Mamy również do dyspozycji nowe narzędzia wpływania na własny mózg i organizm, które wyjątkowo skutecznie aktywizują nasze ukryte zasoby z podświadomości (i nadświadomości) oraz dostępne są dla zwykłych ludzi, żyjących w zachodniej cywilizacji.

Tematy poruszane na warsztacie:

  1. Medytacja, głębokie skupienie (samadhi) i dostęp do Uniwersalnego Pola Informacji – mistyka, neuronauka i fizyka kwantowa.
  2. Techniki wchodzenia w głęboki trans – zasady pracy z nagraniami transowymi i autohipnoza.
  3. Znaczenie oddechu w osiąganiu naturalnych odmiennych stanów świadomości.
  4. Technologie wodzenia fal mózgowych, synchronizacja mózgu przy pomocy dźwięku i światła.
  5. Zasady praktyki medytacji, wyjście poza „ego”.
  6. Programowanie podświadomości – autopilot do sukcesu zawodowego i osobistego.
  7. Samouzdrawianie, wpływanie na rzeczywistość – co na to współczesna nauka?
  8. Wpływ dodatkowych czynników zwiększających skuteczność technik programowania podświadomości – światło, temperatura, dieta, suplementy itp.

Warsztat składa się z 6 spotkań wieczornych online „na żywo” (we wtorki i piątki). Pomiędzy spotkaniami korzystać będziesz z nagrań transowych (również nagrań personalizowanych, czyli z Twoim imieniem w treści) oraz wykonywać ćwiczenia, które wykorzystują także inne współczesne technologie „neo-techno-szamańskie”: synchronizację falową mózgu, deprywację sensoryczną itp. Na spotkaniach wysłuchasz wykładów i zrobisz ćwiczenia, po których możesz zadać pytania i skonsultować swoje doświadczenia. Wszystkie spotkania online są nagrywane, a linki do zapisu spotkań rozsyłane są do uczestników treningu zaraz po zakończeniu spotkania. Jeżeli ktoś nie może uczestniczyć w spotkaniu online, bo np. coś mu wypadło, może je obejrzeć już godzinę później lub w dowolnym czasie. Nic zatem nikomu nie umknie. Nagrania wideo są kasowane dopiero 90 dni po zakończeniu warsztatu.

Najbliższy warsztat online rozpocznie się:

9 maja 2023 (wtorek) godz. 20.00

Kolejne spotkania: 12, 16, 19, 23 i 26 maja 2023

Koszt warsztatu – 599 zł

Na tę edycję nie ma już miejsc. Kolejna odbędzie się w grudniu 2023.

Aby zapisać się na listę oczekujących  uczestników (o uczestnictwie w kursie decyduje kolejność zgłoszeń) wypełnij formularz poniżej i wyślij zgłoszenie.

Pozdrawiam!
Adam Bytof