Zapraszam na 3-tygodniowy kurs medytacji online. Kurs w całości odbywa się “na żywo”, podczas 6 wieczornych, interaktywnych spotkań. Spotykać będziemy się dwa razy w tygodniu (w Poniedziałki i Czwartki) o godz. 20.00 począwszy od Czwartku 17 września 2020. Tematem kursu jest praktyka różnych typów medytacji: uważności (mindfulness), medytacji z mantrą, medytacji świadka oraz medytacji prowadzonych. Omówimy podstawowe błędy w praktyce medytacji oraz zasady prawidłowej praktyki. Zajmiemy się także sposobami pogłębienia medytacji tak, by prowadziła do jak największych korzyści zdrowotnych i psychologicznych.

Wszystkie spotkania online są nagrywane, a linki do zapisu spotkań rozsyłane są do uczestników kursu zaraz po zakończeniu spotkania. Jeżeli zatem, ktoś nie może uczestniczyć w spotkaniu online, bo np. coś mu wypadło, może je obejrzeć już godzinę później, lub w dowolnym czasie pomiędzy sesjami. Nic zatem nikomu nie umknie.

Najbliższa edycja rozpocznie się

12 listopada 2020 (Czwartek), godz. 20.00

Kolejne spotkania (Pon. i  Czw): 16, 19, 23, 26, 30 listopada 2020 godz. 20.00

Uwaga! Koszt uczestnictwa w kursie online jest dowolny! Jest to rewolucyjny sposób finansowania uczestnictwa, nieznany w innych miejscach. Rezerwacja miejsca kosztuje tylko symboliczne 100 zł. Pozostałą część opłaty można wnieść już po zakończeniu zajęć , zgodnie z własną oceną ich wartości. Nikt na rynku w tej chwili nie daje większej gwarancji zadowolenia!

Oczywiście “na rynku” istnieje wiele innych modeli finansowania. Obrazek poniżej przedstawia standardowy model rynkowy w zakresie kursów medytacji mindfulness w jednym z ośrodków.

Ilość miejsc jest ograniczona i zapisy zostaną wstrzymane po wyczerpaniu miejsc. Kurs będzie odbywał się na platformie telekonferencyjnej Zoom.  Aby móc uczestniczyć w zajęciach trzeba zainstalować sobie (instalacja jest dziecinnie łatwa) na komputerze maleńki program Zoom Client for Meetings: https://zoom.us/download#client_4meeting Wersja na smartfon lub tablet w Google Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=us.zoom.videomeetings)

Zapisy na kurs są zakończone.
Zapraszam na kolejny.

Jeżeli chcesz otrzymać informację o otwarciu zapisów na kolejny kurs, wypełnij formularz poniżej, a Twój adres zostanie wpisany na listę zainteresowanych i otrzymasz maila w pierwszej kolejności.

Pozdrawiam!
Adam Bytof

     


    Adres niepublicznej strony uczestników kursu: https://adamb.pl/kurs-medytacji-2020-11-strona-kursowa/