Zapraszam na 3-tygodniowy kurs medytacji online. Kurs w całości odbywa się „na żywo”, podczas 6 wieczornych, interaktywnych spotkań. Spotykać będziemy się dwa razy w tygodniu (we wtorki i piątki) o godz. 20.30 począwszy od wtorku 8 marca 2022. Tematem kursu jest praktyka różnych typów medytacji: uważności (mindfulness), medytacji z mantrą, medytacji świadka (nonduality) oraz medytacji prowadzonych. Omówimy podstawowe błędy w praktyce medytacji oraz zasady prawidłowej praktyki. Zajmiemy się także sposobami pogłębienia medytacji tak, by prowadziła do jak największych korzyści zdrowotnych i psychologicznych. Dowiesz się w jaki sposób medytacje mogą wpłynąć na Twoje:

zdrowie i ciało
relacje i związki
pracę, biznes i finanse
intuicję i twórcze pomysły

Wszystkie spotkania online są nagrywane. Jeżeli zatem, ktoś nie może uczestniczyć w spotkaniu online, bo np. coś mu wypadło, może je obejrzeć już godzinę później, lub w dowolnym czasie pomiędzy sesjami. Nic zatem nikomu nie umknie.

Najbliższa edycja rozpocznie się

8 marca 2022

Kolejne spotkania: 11, 15, 18, 22, 25 marca 2022, godz. 20:30

Koszt uczestnictwa w kursie – 399 zł

Ilość miejsc jest ograniczona i zapisy zostaną wstrzymane po wyczerpaniu miejsc. Kurs będzie odbywał się na platformie telekonferencyjnej Zoom.  Aby móc uczestniczyć w zajęciach trzeba zainstalować sobie (instalacja jest dziecinnie łatwa) na komputerze maleńki program Zoom Client for Meetings: https://zoom.us/download#client_4meeting Wersja na smartfon lub tablet w Google Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=us.zoom.videomeetings)

Aby zarezerwować miejsce możesz skorzystać z serwisu płatnościowego PayPal, który jest światowym liderem w płatnościach internetowych i transakcje przy użyciu karty są w nim w pełni bezpieczne. Aby dokonać opłaty, kliknij w poniższy przyciski „Kup teraz”. Po przeniesieniu na stronę PayPal postępuj zgodnie z instrukcjami. Pamiętaj koniecznie, by wpisać swój adres e-mail w odpowiednie pole na PayPal jeżeli wybierzesz płatność kartą. Po dokonaniu rezerwacji, w ciągu 24 godzin otrzymasz dalsze informacje o kursie.
UWAGA! Jeżeli mimo wszystko nie chcesz korzystać z usługi PayPal, możesz opłacić kurs przelewem o na konto bankowe. Wypełnij formularz poniżej, to otrzymasz numer konta z autorespondera (Sprawdź wiadomości także w folderze SPAM).

Pozdrawiam!
Adam Bytof